Garanti İptal, Değişim ve İade Şartları

- İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 6502 sayılı yasa gereği 14 gün içerisinde yapılmalıdır.

- Almış olduğunuz ürünün etiketini sökmeden, tahrip etmeden, bozmadan, yıkamadan ve ürünü kullanmadan teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Her türlü sorun için 0555 623 12 00 numaralı telefonu aradığınızda sizlere yardımcı olunmaktadır.  

Değişim için beğenilen ürünün renk ve bedeninin kalıp kalmadığını da telefondan öğrenebilirsiniz. İlgili üründe istemiş olduğunuz beden veya renk kalmamışsa telefonla sizinle irtibat sağlanabilmektedir.

zobutik.com 'dan aldığınız tüm ürünler ZoBoutique GARANTİSİ altındadır ve tamamı ORİJİNALdir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız KARGO firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür

Üründe herhangi bir yırtılma, bozulma, tahrip edilme, yıkanma, kullanılma ve sair durum tespit edilirse yani ürün müşteriye teslim edildiği andaki halinde değilse iade alınmayacak ya da değişim yapılmayacaktır.

Yukarıdaki şartlara uygun olmayan hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Ürünler Üzerinize Uymadığı Takdirde Değişim Yapılabilir mi?     

Sitemizde moda ve giyim ürünleri satıldığından bu tür problemler yaşanabilir. Eğer satın aldığınız üründe bir beden problemi yaşarsanız ürünü yukarıdaki iade ve değişim şartlarına göre ondört (14) gün içerisinde tarafımıza göndererek değiştirebilirsiniz.

Herhangi bir beden problemi yaşarsanız ürün iade şartları dâhilinde ürününüzü değiştirebilirsiniz.

Ayrıca Park Caddesi 44/B Çayyolu Ankara adresindeki mağazamızdan faturanız ile birlikte değişim yapabilirsiniz.

Nasıl İade Yapabilirim?

zobutik.com’dan almış olduğunuz ürünü, üründe herhangi bir yırtılma, bozulma, tahrip edilme, yıkanma, kullanılma ve sair durum olmadan aldığınız haliyle 14 (Ondört) gün içerisinde zobutik.com > siparişler> iadeler yolunu izleyerek iade işlemini gerçekleştirip MNG Kargo 340485425 nolu anlaşma koduyla karşı ödemeli olarak bize gönderin. Kargo paketinizin içerisine not olarak değiştirme ya da iade nedeninizi yazmayı unutmayın lütfen. İade kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 7 (Yedi) gün içerisinde işleminiz gerçekleştirilecektir.

Ürün Ücretinin Tarafınıza İade Edilmesi

Ürün/ürünleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir ve iade koşullarına uygun olduğu takdirde kabul edilerek siparişteki ödeme metodunuza göre geri ödemeniz gerçekleştirilir.

İade işleminiz gerçekleştiğinde tarafınıza e-posta ve SMS yolu ile bilgi verilmektedir.

Mağazamıza yapacağınız iadelerde geri ödeme, siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

 

İADE ADRESİMİZ:

ZoBoutique BRANDS

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park Caddesi (2864. Cadde) 44/B 06810 Çayyolu Ankara  

--

Hepinize sağlıklı günler dileriz.

 

 

 .